رویه های بازگرداندن کالا

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی شیکاسو برمبنای قوانین و آئین نامه های موجود درمورد تجارت آرایشی-بهداشتی بارعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی صورت میپذیرد.

۱-مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده درفروشگاه اینترنتی“شیکاسو”درج شده و فروشگاه شیکاسو به عنوان فروشنده متعهد است بارعایت سیاست های معین ارسال کالا ،سفارش را در مکان و زمان معین تحویل دهد.درصورت عدم حضور سفارش دهنده درمکان و زمان تعیین شده ،شیکاسو هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. لازم به ذکر است که سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا ،رضایت خود را از نوع ،تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.درصورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا رابه طور ناقص پرداخت کند کالابدون هماهنگی توسط پیک برگشت خواهدخورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.درضمن خریداربه مدت ۷روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد به شرط آنکه بسته بندی کالا باز نشده باشد و از آن هیچگونه استفاده ای نشده باشد.لازم به ذکر است هزینه پست وبیمه به عهده خریدار می باشد.

۲-هرگونه نقص و مشکل ،یا مغایرت نداشتن کالا باید درمدت ۲۴ساعت پس ازدریافت کالا به غیراز روزهای تعطیل ازطریق تلفن ۰۵۱۳۷۲۳۷۷۶۱ ویا ایمیل support@shikaso.com به مرکز پشتیبانی شیکاسو اطلاع داده شود تا مشکل فورا بررسی و درصورت اثبات نقص ،پیگیری و جایگزین گردد.بدیهی است پس از ۲۴ساعت بعداز تحویل کالا هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست.

۳-درصورتی که آسیب وارده ،هنگام تحویل قابل تشخیص باشد ،مشتری باید از تحویل محصول خودداری کند درغیر این صورت شیکاسو مسئولیتی بابت آسیب وارده قبول نخواهد کرد. درصورتی که آسیب وارده هنگام تحویل قابل تشخیص نباشد مشتری طی ۲۴ساعت بعد از تحویل محصول می بایست مشکل را به آدرس واحد پشتیبانی شیکاسو (که در مورد بالا ذکرشد) اطلاع داده و جهت ارسال محصول آسیب دیده اقدامات لازم را انجام دهد.

۴-خریدار بایدقبل از استفاده ازمواد آرایشی و بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه ای و اخذ مشاوره ازمشاوره آنلاین شیکاسو بهره بگیرد چراکه شیکاسو درقبال نظرات کاربرانی که کالای مورد نظر را دریافت کرده اند ،تجربه یا اطلاعات شخصی خود رابیان میکنند مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.

۵-درصورت بروز عوارض جسمی و بیماری های ناشی از محصولات آرایشی و بهداشتی شیکاسو مسئولیت و پاسخگویی ندارد.کلیه محصولات موجود بر روی سایت از تامین کنندگان معتبر و کشور و شرکت های اصلی وارد کننده کالا خریداری شده و نمایندگان پاسخگوی این مشکل هستند.